Doprava z/na letiská

      Klientom, ktorí si u nás zarezervujú ubytovanie, ponúkame aj ďalšiu užitočnú službu – naši šoféri pohodlne a bez čakania dopravia Vás i Vašu batožinu z ktoréhokoľvek letiska či autobusovej alebo vlakovej stanice v Londýne až pred dom, v ktorom budete ubytovaní. Ponúkame transfery z týchto letísk: Heathrow, City Airport, Gatwick, Stansted, Luton a Southend. Ušetríte tým čas, namáhavé cestovanie s mnohými batožinami v preplnených vlakoch a autobusoch, aj náročné prestupovanie medzi dopravnými prostriedkami. Tieto služby môžete využiť aj po ukončení pobytu a preto sa veľmi ľahko a bez starostí dostanete na letisko. Transfery z letiska je nutné si objednať vopred, minimálne však týždeň pred príletom. Radi sa Vám pokúsime vyhovieť aj pri objednávke na poslednú chvíľu, ale z kapacitných dôvodov to už nemusí byť možné. Naše automobily sú pohodlné, spoľahlivé a priestranné a naši šoféri rozprávajú anglicky, česky a slovensky.

8-taxi1-upravit

     Pri rezervácii letenky odporúčame (ak je to možné) cieľové letisko Stansted, ktoré je popri City Airport z časového hľadiska najbližšie k vášmu ubytovaniu (48 km), u ostatných letísk je treba počítať s tým, že cesta z letiska alebo naopak sa môže predĺžiť aj na niekoľko hodín, kvôli nepredvídateľným a všadeprítomným dopravným zápcham. To isté platí aj o cestách do centra mesta (vlakové a autobusové stanice).

 
Cenník letiskových transferov do miesta ubytovania:
Miesto vyzdvihnutia  1-3 osoby 4-6 osôb*
Stansted Airport (STN)
£40
£50
City Airport (LCY) £30 £40
Heathrow Airport (LHR) £60 £70
Luton Airport (LTN) £50 £60
Gatwick Airport (LGW) £60 £70
Southend Airport (SEN) £50 £60
Victoria Station £40 £50
*- Maximálny počet pasažierov v aute je 5 osôb +5 kufrov, resp. 6 osôb len s príručnou batožinou.

- Ceny v cenníku sú za celé auto v jednom smere, nie za osobu.

- Na požiadanie zabezpečíme aj detské sedačky.

- Letiskovú prepravu realizujeme 7 dní v týždni, 24 hodín denne.

- Po prílete Vás šofér kontaktuje a navedie Vás na miesto vyzdvihnutia. V prípade potreby vás za príplatok £10 počká s ceduľou s Vašim menom priamo v príletovej hale daného letiska alebo stanice. Tento poplatok je použitý na zaplatenie parkovného na odstavnom parkovisku, kde sa platí £10 po prvých 10 minútach státia zdarma.

Pre rezerváciu stačí vyplniť príslušné údaje pri rezervácii samotného ubytovania a my sa vám spätne ozveme a vyžiadame si od vás všetky potrebné detaily. Ak sa rozhodnete pre rezerváciu prepravy z letiska neskôr, kontaktujte nás buď pomocou kontaktného formulára na pravej strane, e-mailu alebo telefonicky s nasledujúcimi údajmi:

  • Vaše meno a priezvisko,
  • číslo rezervácie ubytovania (ak vám už bolo pridelené),
  • počet cestujúcich (koľko dospelých a koľko detí),
  • napíšte nám ak potrebujete detskú sedačku /sedačky,
  • letisko na ktoré priletíte,
  • odkiaľ priletíte a akou spoločnosťou,
  • čas príletu,
  • číslo letu,
  • vaše telefónne číslo (uistite sa pred odchodom, že máte aktivovaný roaming),
  • váš e-mail

My Vás ešte pred Vašim príletom spätne kontaktujeme a potvrdíme Vám rezerváciu transferu.