Ceny a rezervácia

Poskytujeme len dlhodobé ubytovanie  typu ‘House Share’ v Londýne. Nakoľko disponujeme obmedzenou kapacitou ubytovania, odporúčame, aby ste nás v prípade záujmu kontaktovali. My vám v závislosti od voľných miest ponúkneme konkrétnu izbu a termín, alebo si s vašim súhlasom ponecháme vaše údaje a budeme vás kontaktovať akonáhle sa nám niečo uvoľní.

Ceny ubytovania sa líšia v závislosti od typu a polohy nehnuteľnosti a od veľkosti izby. Nájomné sa platí vždy 4 týždne vopred. Pred nasťahovaním zaplatí každý ubytovaný vratný depozit vo výške dvojtýždenného nájmu, ktorý je garanciou toho, že Vám podržíme izbu izbu do Vášho príchodu a zároveň zálohou pre prípad vzniknutej škody na majetku. Tento depozit je potrebné vyplatiť do 3 dní od potvrdenia rezervácie. Ak ste schopní pricestovať do Londýna do 5 dní od potvrdenia rezervácie a viete nám o tom poskytnúť potvrdenie (letenka, lístok), depozit môžte vyplatiť až na mieste pri príchode do Londýna.

Odporúčame, aby ste si predtým,  ako si u nás zarezervujete ubytovanie, dôkladne prečítali Podmienky rezervácie a ubytovania.

V prípade záujmu o naše ubytovanie vyplňte kontaktný formulár v pravej časti našej stránky alebo nás kontaktujte na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Cenník dlhodobého ubytovania:*

Samostatná izba pre 1 osobu 

od £75 - £95 / týždeň za izbu

Zdieľaná izba pre 2 osoby 

 £55-£70 na týždeň za osobu

Vratný depozit

vo výške 2-týždňového nájmu

*- konkrétna cena závisí od veľkosti izby, vzdialenosti od metra a ďalších faktorov, minimálna dĺžka pobytu sú 4 týždne

V cene dlhodobého ubytovania je zahrnuté:

  • všetky základné účty (plyn, voda, elektrika, Council Tax, atď.)
  • WiFi internet
  • údržba a opravy na dome
  • kompletné vybavenie domu (spotrebiče, zariadenie, riady, atď.)
  • čistiace prostriedky