Čo ponúkame?

      Naša agentúra má dlhoročnú tradíciu v poskytovaní dlhodobých ubytovacích služieb v súkromných domoch v Londýne. Naše domy sa nachádzajú v pokojných štvrtiach východného Londýna, no zároveň v blízkosti stanice metra alebo vlaku. Sú kompletne zariadené, čisté a udržiavané. 

Čítať ďalej...

Ceny a rezervácia

Poskytujeme len dlhodobé ubytovanie  typu ‘House Share’ v Londýne. Nakoľko disponujeme obmedzenou kapacitou ubytovania, odporúčame, aby ste nás v prípade záujmu kontaktovali. My vám v závislosti od voľných miest ponúkneme konkrétnu izbu a termín, alebo si s vašim súhlasom ponecháme vaše údaje a budeme vás kontaktovať akonáhle sa nám niečo uvoľní.

Čítať ďalej...

Podmienky rezervácie a ubytovania

Rezervácia ubytovania

      V prípade záujmu o naše ubytovanie vyplňte kontaktný formulár v pravej časti našej stránky alebo nás kontaktujte na emailovej adrese  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Náš agent sa vám ozve s aktuálnou ponukou, a ak budete súhlasiť s lokalitou a cenou, bude vám na vašu emailovú adresu zaslané potvrdenie o rezervácii s inštrukciami, ako vyplatiť rezervačný depozit.

Čítať ďalej...

Cesta do Londýna

4-airplane-c      Pri plánovaní cesty platí pravidlo, že čím skôr si zarezervujete cestu do Londýna, tým vás to bude menej stáť. Ak sa rozhodnete pricestovať do Londýna letecky, momentálne jediná nízko nákladová spoločnosť s priamymi letmi zo Slovenska je Ryanair (www.ryanair.com) a lieta len z Bratislavy.

Čítať ďalej...

Doprava z/na letiská

      Klientom, ktorí si u nás zarezervujú ubytovanie, ponúkame aj ďalšiu užitočnú službu – naši šoféri pohodlne a bez čakania dopravia Vás i Vašu batožinu z ktoréhokoľvek letiska či autobusovej alebo vlakovej stanice v Londýne až pred dom, v ktorom budete ubytovaní. Ponúkame transfery z týchto letísk: Heathrow, City Airport, Gatwick, Stansted, Luton a Southend. Ušetríte tým čas, namáhavé cestovanie s mnohými batožinami v preplnených vlakoch a autobusoch, aj náročné prestupovanie medzi dopravnými prostriedkami.

Čítať ďalej...